• Cukrová posýpka máčik granitový

Cukrová posýpka máčik granitový

Výrobca:K-Decor
Kód produktu:96.8
Dostupnosť:Skladom
  • 1.10€

  • Bez DPH:0.92€

Dostupné možnosti


Počet hodnotení: 0 Napísať recenziu

Cukrová posýpka máčik granitovej farby.

Balenie: 50g /250g /1KG

Zloženie: cukor, pšeničný škrob, glukózový
sirup, farbivá: E133

 

Viete si predstaviť zdobenie perníkov bez cukrovej posýpky? Spomeniete si na párty, kde by sa ním koláčiky nezdobili? Väčšina z nás si takéto situácie ťažko pamätá. prečo? Cukrové posýpky sa stali skutočnou klasikou. Dekoráciu zvládne každý, chutí lahodne a krásne vyzerá! Jednou z nami ponúkaných cukrových posypiek je tzv mak z granátového jablka.

Ako môžete vidieť na fotke vyššie, ide o veľmi jemný posyp v tvare tmavomodrých kruhov. Živá farba je jednou z jeho najväčších výhod. Zo skúseností vieme, že pečivo vynikne a pritiahne nejedno oko. To vás povzbudzuje, aby ste to vyskúšali! Navyše vyzerá úplne úžasne. Vhodné na mnohé príležitosti. Ale ako ho použiť?

Niečo dokonalé pre amatérov aj špecialistov!

Poleva máčik granitový sa používa tak ľahko, že bude dokonalá nielen v rukách profesionálov. Rovnako dobre poslúži v domácom pohodlí každého, kto svoje dobrodružstvo so zdobením len začína. Stačí guľky poukladať na výpek podľa vlastného výberu. Všetko podľa vlastnej predstavy a plánu. Existuje mnoho verzií dekorácií vyrobených s našimi námorníckymi modrými posypmi. Odporúčame použiť na torty, pečivo, muffiny, zmrzlinu a iné dezerty. Môže sa použiť aj na ozdobenie perníkov, koláčikov a koláčikov. Toto je však len niekoľko z našich návrhov. Kde posypy použijete, je len na vás.

Jeho chuť výnimočne zapadne do každej cukrárne. Poleva je sladká, no v chuti nebude dominovať. Čo to znamená? Napríklad torta zdobená ním nebude príliš sladká. Práve naopak – posýpky určite zvýraznia jeho chuť. Naše malé, tmavomodré doplnky určite oslovia každého, bez ohľadu na vek. Bude to obzvlášť zaujímavé pre mladších ľudí, ktorí budú veľmi túžiť po spoločnej výzdobe!

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie