• Cukrová posýpka Máčik oranžový

Cukrová posýpka Máčik oranžový

Kód produktu:96.3
Dostupnosť:Skladom
  • 1.10€

  • Bez DPH:0.92€

Dostupné možnosti


Počet hodnotení: 0 Napísať recenziu

Krásny cukrový posyp vhodný na ozdobu Vašich dezertov.

Veľkosť balenia: 50g / 250 g / 1kg

Zloženie: cukor, pšeničný škrob, 
glukózový sirup, farbivá: E120,E172,
E555

Cukrový máčik oranžový 50 g

Viete si predstaviť zdobenie perníkov bez cukrovej posýpky? Spomeniete si na párty, kde by sa ním koláčiky nezdobili? Väčšina z nás si takéto situácie ťažko pamätá. prečo? Cukrové posýpky sa stali skutočnou klasikou. Dekoráciu zvládne každý, chutí lahodne a krásne vyzerá! Jednou z nami ponúkaných cukrových posypiek je tzv oranžový máčik.

Ako môžete vidieť na fotke vyššie, ide o veľmi jemnú posýpku v tvare oranžových kruhov. Krásna výrazná farba je jednou z jeho najväčších výhod. Zo skúseností vieme, že koláčik vynikne a pritiahne nejedno oko. To vás určite zaujme, aby ste to vyskúšali! Navyše vyzerá úplne úžasne. Vhodné na mnohé príležitosti. Ale ako ho použiť?

Niečo dokonalé pre amatérov aj špecialistov!

Cukrová posýpka oranžový máčik sa tak ľahko používa, že bude dokonalá nielen v rukách profesionálov. Rovnako dobre poslúži v domácom pohodlí každého, kto svoje dobrodružstvo so zdobením len začína. Stačí guľky poukladať na koláčik podľa vlastného výberu. Všetko podľa vlastnej predstavy a plánu. Existuje mnoho verzií dekorácií vyrobených s našimi malinovými posýpkami. Odporúčame použiť na torty, pečivo, muffiny, zmrzlinu a iné dezerty. Môže sa použiť aj na ozdobenie perníkov, koláčikov a koláčikov. Toto je však len niekoľko z našich návrhov. Kde posypy použijete, je len na vás.

Jeho chuť výnimočne zapadne do každej cukrárne. Posýpka je sladká, no v chuti nebude dominovať. Čo to znamená? Napríklad torta zdobená ním nebude príliš sladká. Práve naopak – posýpky určite zvýraznia jeho chuť. Naše malé, malinové prírastky určite oslovia každého bez rozdielu veku. Bude to obzvlášť zaujímavé pre mladších ľudí, ktorí budú veľmi túžiť po spoločnej výzdobe!

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie