• Cukrová posýpka konfetová: Kvety

Cukrová posýpka konfetová: Kvety

Výrobca:K-Decor
Kód produktu:236.2
Dostupnosť:Skladom
  • 1.50€

  • Bez DPH:1.25€

Dostupné možnosti


Počet hodnotení: 0 Napísať recenziu

Zloženie: Zloženie: cukor, pšeničný škrob, 
glukózový sirup, farbivá: E133,E110,E132,E122,E102,E124, E170

KONFETTOVÁ POSÝPKA KVIETKY 50 g

Univerzálne, farebné a chutné. Týmito slovami určite môžeme opísať naše cukrové posýpky podobné konfetám. Táto položka sa rýchlo stala jednou z našich najpredávanejších. Neustále si získava čoraz viac fanúšikov a zdá sa, že jej obľuba neklesá. Čo tak priťahuje nových zákazníkov?

Tento typ polevy je jednoducho dokonalý. Je ťažké opísať všetky jeho prvky - je ich toľko! Ich farby vyniknú rovnako ako ich tvary. Celá zostava však nepôsobí honosne, skôr veľmi ucelene. Napriek rozmanitosti môžete pri zdobení jedného pečenia ľahko použiť všetky jeho prvky.

Posýpky sa používajú na zdobenie rôznych sladkých koláčikov. Môžu to byť torty, torty, muffiny alebo zmrzlinové dezerty, ale aj torty, perníčky alebo iné sušienky. V tejto téme sa medze nekladú!

Prečo sa oplatí kúpiť?

Flowers Confetti Sprinkle 50 g má mnoho výhod. Po prvé, je to neuveriteľne jednoduché použitie. Stačí ho naniesť na vybrané pečenie. To je všetko! Krásna a jedinečná dekorácia hotová za pár chvíľ a vyrobená v pohodlí domova. Po druhé, je vhodný na veľa, veľa príležitostí. Môžu to byť napríklad narodeniny, meniny či krstiny. To sú však len niektoré z našich návrhov. Kde využijete tento typ polevy? Výber je len na vás.

Navyše ich chuť nedominuje chuti hlavného pečeného produktu. Je však k nim skvelým doplnkom! Priťahuje veľa hostí na párty a rozhodne povzbudzuje ľudí, aby to vyskúšali. Naši zákazníci potvrdzujú, že sladké maškrty zdobené posýpkou miznú mihnutím oka! Veríme, že toto je najlepšie potvrdenie toho, akú dôležitú úlohu niekedy zohrávajú.

Doplnky sú často najdôležitejšou súčasťou párty. Preto sa oplatí postarať sa aj o tie najmenšie detaily, akými sú posýpky na torte! Nečakajte - získajte svoj set a vychutnajte si jeho jedinečnú chuť.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie